NEDEN SBY EXPRESS?

NEDEN SBY EXPRESS?

Gönderiniz dünyanın uzak bir yerine, hem hızlı, hem de ekonomik yoldan mı ulaşmalı?

Eğer bunun için Sabay Lojistiği seçtiyseniz, gönderinizle varacağı yer arasındaki en kısa yolun SBYExpress olduğunu iyi bilirsiniz.

Çünkü SBYExpress gönderinizi dilediğiniz zamanda dünyanın birçok noktasına süratli, emniyetli, kaliteli bir kargoculuk hizmetiyle ve uygun fiyatlarla ulaştırır.

Size de endişelenmeden Sabay Lojistiğin özel hizmeti SBYExpress’in rahatlığını yaşamak kalır.

MİKRO İHRACAT

Posta Hizmeti Servis Sağlayıcısı yetki belgesine sahip SBYEXPRESS ile ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi) kapsamında gümrük komisyoncusu masrafı olmaksızın yapılan taşıma ve gümrükleme sistemi.

Devamı
MİKRO İTHALAT

B2C alanında Dünya’nın her yerinden Türkiye’ye ithalat yükü taşımacılığı yapmakta olan SBYEXPRESS, sektörde bu alanda hizmet veren lider firmalardandır. B2B alanında da en hızlı ve en ekonomik fiyatları sunabilmektedir.

Devamı
ECO SBY

B2C (Firmadan Tüketiciye) alanında e-ticaret gönderilerinin şahıs adreslerine, ya da B2B (Firmadan Firmaya) gönderilerin en ekonomik ve sorunsuz şekilde gönderilme yöntemidir.

Devamı
ALL IN ONE SİSTEMİ

Avrupa Topluluğu ülkelerine yapılacak gönderilerde, Tek bir giriş noktasından konsolide gümrük işlemi yapıldıktan sonra tüm Avrupa  ülkelerine dağıtımın yapılabildiği sistemdir.

Devamı
HAVA KARGO

IATA Kargo Taşımacılık yetkisine sahip SBYEXPRESS aracılığıyla, bütün ticari hava yolları aracılığıyla hava limanından hava limanına ya da alıcınızın kapısına kadar taşıma seçeneği.

SBY EXPRESS

Özellikle B2B alanında dünya üzerinde 220’den fazla ülke ve özerk bölgeye, kapıdan kapıya en hızlı ve güvenilir gönderi seçeneği

Uluslararası Hızlı Hava Taşımacılığı Hizmetleri

Uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile SBYExpress, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden SBYExpress; hedeflenen zamanda ve süratli teslimat ilkesini, fiyat avantajları ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile desteklemektedir.
Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi, esnek dağıtım koşulları, kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de SBYExpress Sistemine dahil olun.