Kurumsal

SBY EXPRESS

Kurulduğu günden bu yana hizmet çeşitliliğini ve kalitesini artırarak Sabay lojistik, gelişen yeni dünya trendlerini takip ederek son dönemde önem kazanan e ticaret, Mikro ihracat uluslararası taşımacılığa yeni bir soluk getirmek için Express birimini 2018 yılında hayata geçirdi.

OPERASYONUMUZ

Dünya’daki birçok pazara , özellikle Avrupa, Orta Doğu ve MENA bölgesi , Rusya, Israil, Azerbeycan gibi destinasyonlara kendi ve partnerleri ile kurguladığı network üzerinden B to C , B to B to C ve B to B uluslararası cross border Express taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Geniş vizyonu, tecrübeli ve profesyonel yönetim kadrosu ve ekibi ile SBYExpress,

Yeni gelişen e ticaret eko sistemi içerisinde, bu alanda başlangıç yapmak isteyen müşterilerine sadece taşımacılık ve lojistik hizmeti ile değil, sistemin diğer ihtiyaçları olan ödeme sistemleri, Pazar yeri entegrasyonları, karşı ülke lokal çözümleri gibi konularda partnerleri ile danışmanlık ve çözüm önerileri sunmaktadır. Hız, güvenilirlik ve uygun fiyat ana ilkelerimizdir.

MEMNUNİYET

Müşterilerine Hizmetlerini  Hız, Güvenilirlik, Sürdürebilir mükemmel operasyonel performans ve koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi konuları ön planda tutarak, aynı zamanda bunu ileri teknoloji altyapısı ile birleştirerek sunmaktadır.